KIZILOĞLU VİNÇ & FORKLİFT

Manisa ve çevresinde hizmet veren Kızıloğlu Vinç, sektöründeki gelişmeleri takip ederek, müşteri memnuniyetini her geçen yıl biraz daha arttırmış ve sektöründe önde gelen isimlerden biri haline gelmiştir.

Öncelikli olarak hizmette kaliteyi prensip edinen Kızıloğlu Vinç, yıllardır siz değerli müşterilerine genç ve dinamik ekibi ve zengin filosu ile Forkliftler, Araç Üstü Vinçler, Sepetli Vinçler, Ağır Taşımacılık, Yükleme, Boşaltma, Taşıma, Nakliye, Montaj, Direk Dikme, Çatı Makas, Çelik Konstrüksiyon, Konteyner Taşımacılığı, Dış Cephe Çalışmaları ve Şantiye hizmetleri vermektedir.

Her geçen gün yatırımlarına bir yenisini ekleyerek büyüyen Kızıloğlu Vinç, araç filosuna da yeni araçlar ekleyerek müşterilerine daha hızlı, daha kaliteli ve eksiksiz bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Son dönemde yapılan yatırımlar ile Manisa Organize Sanayi Bölgesi başta olmak üzere kentte faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarının, büyük tonajlı makinelerin montajı ve taşınması için ihtiyaç duyduğu vinç ve forkliftler makine parkına katılmıştır.

Kaliteli hizmette sürdürülebilirlik için yatırımlar devam edecektir.


HABERLER - DUYURULAR :
REFERANSLAR